Napište nám!

Své připomínky ke stránkám, názory a stížnosti, prostě vše co nám chcete zdělit!

Použijte k tomu prosím formulář úplně dole na této stránce, nebo pošlete vzkaz formulářem nahoře.

Děkujeme.

pokud chcete být v anonimitě, použijte vkusnou přezdívku prosím

Pouze zpráva....

Stropnický Tomáš | 23.12.2016

Zdravím do Mostu, své bývalé kolegy. Někteří se semnou baví, jiní odvrátili svou tvář a někteří mě do dneška pomlouvají. Jsem o tom silně přesvědčený. Mnozí z Vás, se domnívali, že již nikdy na železnici pracovat nebudu, natož jako vozmistr a ještě u Carga. Dnes mohu s klidem napsat, co mě nezabilo, to mě posílilo. Pracuji na železnici. Pracuji u Carga. Pracuji jako vozmistr. A co víc, dnes mohu s klidem říci, že jsem spokojený a že jsem poznal, že jinde jsou o 1000% lepší kolegové a to samé mohu prohlásit o vedení. Mezi udavače a pomlouvače, jací jste někteří z Vás už bych se nevrátil. Musel jsem odejít ale nedomnívám se, že bych dělal horší věci, než pár z Vás. Jmenovat nebudu, každý si do svědomí sáhněte sám. A nikdo z Vás, nikdy neříkejte, že to, co se stalo mě, se nemůže stát i Vám. Holt akorát nejsme každý stejný. Někomu projde Vše, někomu nic. Někdo své průsery schovává za předsednickou imunitu, že? Někomu stejné průsery procházejí v pohodě, některým ne! Myslím, že v Mostě máte Federaci na dvě věci. A až nedej bože, dojde na někoho z Vás, nikdo se Vás nezastane, tomu věřte. Bohužel v Mostecké stanici je to tak, že vozmistr pro ně nic neznamená. Nic. Jsem jinde a jsem spokojený. Uznali léta, tak, že dodatková, příspěvek na penzijní fond a podle podepsané kolektivní smlouvy budu mít i režijku. Pár kolegům a kamarádům, kteří nemají problém Stropáka pozdravit, přeji hezké svátky. Ostatním......je mi Vás líto. Byli jste, jen kurvy za kamarády převlečení. Váš bývalý kolega a zakládající člen federace. Stropnický Tomáš

PODĚKOVÁNÍ

Olmal | 15.03.2013


Dobrý den,

jmenuji se Olga Malá a chci tímto poděkovat Vaší organizaci ZO-FV Most za příkladné chování v pomoci při mém propouštění z organizačních důvodů v únoru 2013.

Mé poděkování patří zejména místopředsedovi ZO-FV Most, panu Jiřímu Kynclovi. Ujal se bez řečí mého problému a ihned jednal.

Díky jeho včasné reakci jsem nemusela odcházet s ponižujícím pocitem nepotřebnosti v tak velké míře, jakou pro mne původně zaměstnavatel CD-Cargo připravil !


Děkuji !

S pozdravem vaše členka

Olga Malá

oslava Dne železničářů

kozlik | 14.09.2012

Pánové a dámy! Sledujte zápisy ze schůze, nebo tyto webové stránky v sekci NOVINKY, nebo KALENDÁŘ AKCÍ. Až budou dojednány podmínky pro pořádání, naleznete informace právě tam. Tak ať Vám to neuteče!!!

Re: oslava Dne železničářů

kynclik | 29.10.2012

Pro nezájem majitele penzionu v obci Brandov a pro jeho nekomunikativní jednání, musela být tato akce zrušena. Přihlášeným se ZV omlouvá.
Zároveň oznamuje, že akce Oslava dne železničářů proběhne v náhradním termínu na náhradním místě. V blízké době přineseme více informací.

Oslava Dne železničářů

Kynclik | 14.09.2012

ZV plánuje oslavu Dne železničářů! Více informací naleznete v novinkách!!!

Oslava dne železničářů

Roman | 12.11.2011

Přeji hezký den,
mám dotaz zda bude ještě letos pořádat ZV ZO FV Most tradiční oslavu dne železničářů a rozloučení s rokem 2011 pro naše členy organizace.Pokud ano,kdy to bude? Anebo to již proběhlo na (turistickém) zájezdu v Hoře Svaté Kateřiny?
S pozdravem člen federace vozmistrů Hašek Roman

Re: Oslava dne železničářů

adm | 24.11.2011

Na schůzi, která proběhne někdy v příštím týdnu bude ZV projednávat podmínky, datum a místo konání této akce. Hned poté budou členové upozorněni mailem na všechna stanoviště, jejichž adresa je ZV známa.
Jisté v tuto chvíli je pouze fakt, že akce tohoto charakteru se bude konat v prosinci 2011.

Re: Re: Oslava dne železničářů

ZV FV | 11.04.2012

Z technických důvodů nebylo možné tuto akci uspořádat. ZV ale s touto akcí zcela jistě počítá pro rok 2012

Může se hodit každému

Olmal | 25.09.2011

Myslím, že by bylo vhodné zadávat na vebík i nějaké užitečné články, výňatky ze zákoníku práce apod.

Například :

Forma odměňování a podmínky členů FV při odchodu do důchodu.
Podpůrný fond FV
Statut podpůrného programu FV
Právní poradenství,ochrana a pomoc + odkazy na odborové právníky
Návštěva dlouhodobě nemocných členů + drobná pozornost

Hezký den

Re: Může se hodit každému

adm | 26.09.2011

Listy Webík jsou doprovodným programem webových stránek. Nemají webové stránky doplňovat ani nahrazovat. Tvorba Webíku je iniciována administrátorem webových stránek a časově není v administrátorových silách, aby zpracovával články z předpisů a norem, či právního řádu. Pokusíme se ale něco podobného zavést na webových stránkách FV Most

Záznamy: 1 - 10 ze 18
1 | 2 >>
Přidat nový příspěvek