Napište nám!

Své připomínky ke stránkám, názory a stížnosti, prostě vše co nám chcete zdělit!

Použijte k tomu prosím formulář úplně dole na této stránce, nebo pošlete vzkaz formulářem nahoře.

Děkujeme.

pokud chcete být v anonimitě, použijte vkusnou přezdívku prosím

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertDremo | 29.05.2018

The prostate is central to the portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland can be found just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all types of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from other areas of the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to create the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some with the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations per week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to adopt to ensure a normal prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to opt for prostate examination one or more times annually.

Pouze zpráva....

Stropnický Tomáš | 23.12.2016

Zdravím do Mostu, své bývalé kolegy. Někteří se semnou baví, jiní odvrátili svou tvář a někteří mě do dneška pomlouvají. Jsem o tom silně přesvědčený. Mnozí z Vás, se domnívali, že již nikdy na železnici pracovat nebudu, natož jako vozmistr a ještě u Carga. Dnes mohu s klidem napsat, co mě nezabilo, to mě posílilo. Pracuji na železnici. Pracuji u Carga. Pracuji jako vozmistr. A co víc, dnes mohu s klidem říci, že jsem spokojený a že jsem poznal, že jinde jsou o 1000% lepší kolegové a to samé mohu prohlásit o vedení. Mezi udavače a pomlouvače, jací jste někteří z Vás už bych se nevrátil. Musel jsem odejít ale nedomnívám se, že bych dělal horší věci, než pár z Vás. Jmenovat nebudu, každý si do svědomí sáhněte sám. A nikdo z Vás, nikdy neříkejte, že to, co se stalo mě, se nemůže stát i Vám. Holt akorát nejsme každý stejný. Někomu projde Vše, někomu nic. Někdo své průsery schovává za předsednickou imunitu, že? Někomu stejné průsery procházejí v pohodě, některým ne! Myslím, že v Mostě máte Federaci na dvě věci. A až nedej bože, dojde na někoho z Vás, nikdo se Vás nezastane, tomu věřte. Bohužel v Mostecké stanici je to tak, že vozmistr pro ně nic neznamená. Nic. Jsem jinde a jsem spokojený. Uznali léta, tak, že dodatková, příspěvek na penzijní fond a podle podepsané kolektivní smlouvy budu mít i režijku. Pár kolegům a kamarádům, kteří nemají problém Stropáka pozdravit, přeji hezké svátky. Ostatním......je mi Vás líto. Byli jste, jen kurvy za kamarády převlečení. Váš bývalý kolega a zakládající člen federace. Stropnický Tomáš

PODĚKOVÁNÍ

Olmal | 15.03.2013


Dobrý den,

jmenuji se Olga Malá a chci tímto poděkovat Vaší organizaci ZO-FV Most za příkladné chování v pomoci při mém propouštění z organizačních důvodů v únoru 2013.

Mé poděkování patří zejména místopředsedovi ZO-FV Most, panu Jiřímu Kynclovi. Ujal se bez řečí mého problému a ihned jednal.

Díky jeho včasné reakci jsem nemusela odcházet s ponižujícím pocitem nepotřebnosti v tak velké míře, jakou pro mne původně zaměstnavatel CD-Cargo připravil !


Děkuji !

S pozdravem vaše členka

Olga Malá

oslava Dne železničářů

kozlik | 14.09.2012

Pánové a dámy! Sledujte zápisy ze schůze, nebo tyto webové stránky v sekci NOVINKY, nebo KALENDÁŘ AKCÍ. Až budou dojednány podmínky pro pořádání, naleznete informace právě tam. Tak ať Vám to neuteče!!!

Re: oslava Dne železničářů

kynclik | 29.10.2012

Pro nezájem majitele penzionu v obci Brandov a pro jeho nekomunikativní jednání, musela být tato akce zrušena. Přihlášeným se ZV omlouvá.
Zároveň oznamuje, že akce Oslava dne železničářů proběhne v náhradním termínu na náhradním místě. V blízké době přineseme více informací.

Oslava Dne železničářů

Kynclik | 14.09.2012

ZV plánuje oslavu Dne železničářů! Více informací naleznete v novinkách!!!

Oslava dne železničářů

Roman | 12.11.2011

Přeji hezký den,
mám dotaz zda bude ještě letos pořádat ZV ZO FV Most tradiční oslavu dne železničářů a rozloučení s rokem 2011 pro naše členy organizace.Pokud ano,kdy to bude? Anebo to již proběhlo na (turistickém) zájezdu v Hoře Svaté Kateřiny?
S pozdravem člen federace vozmistrů Hašek Roman

Re: Oslava dne železničářů

adm | 24.11.2011

Na schůzi, která proběhne někdy v příštím týdnu bude ZV projednávat podmínky, datum a místo konání této akce. Hned poté budou členové upozorněni mailem na všechna stanoviště, jejichž adresa je ZV známa.
Jisté v tuto chvíli je pouze fakt, že akce tohoto charakteru se bude konat v prosinci 2011.

Re: Re: Oslava dne železničářů

ZV FV | 11.04.2012

Z technických důvodů nebylo možné tuto akci uspořádat. ZV ale s touto akcí zcela jistě počítá pro rok 2012

Může se hodit každému

Olmal | 25.09.2011

Myslím, že by bylo vhodné zadávat na vebík i nějaké užitečné články, výňatky ze zákoníku práce apod.

Například :

Forma odměňování a podmínky členů FV při odchodu do důchodu.
Podpůrný fond FV
Statut podpůrného programu FV
Právní poradenství,ochrana a pomoc + odkazy na odborové právníky
Návštěva dlouhodobě nemocných členů + drobná pozornost

Hezký den

Záznamy: 1 - 10 ze 19
1 | 2 >>
Přidat nový příspěvek