KVÍZ z 1.9.2011 - Webík č.2

29.10.2011 09:59

   Ve druhém čísle Webíku jsme zveřejnily zkušebně kvíz. Důvodem bylo vyzkoušet, jak naši členové pročítají stránky listů Webíka a jestli reagují na podněty v listech zveřejněné.

   Výsledkem byla opravdu nízká účast v této soutěži, na mailovou adresu přišli jen tři odpovědi, ale všechny byly správné. Nebylo tudíž ani zapotřebí losovat toho kdo dostane výhru v podobě drobného věcného dárku v podobě gelových propisovacích tužek v pevném pouzdře. Třemi výtězi se stali Fibich Tomáš, Kuzmenko Igor a Žanda Pavel, kteří obdrží sadu gelových tužek (3x 34,-Kč).

   Na obrázku v kvízu minulého čísla jsme zveřejnily budovu nádražní budovy, která již v dnešní době neexistuje a vlastně ani původní trasa trati, na které kdysi stávala. Uhodnout název stanice nebylo těžké, neboť z cedule na budově je mírně patrný její název. Jde o nádraží Chomutov město, které stálo na dřívější trati Chomutov Litvínov na místě před dnešním finančním úřadem Chomutov. Dnes je již původní trať přeložena na vyvýšený val podél silnice č.13.