Výsledky voleb z 27.6.2011

28.06.2011 20:03

    Jak již všichni dobře víte, předseda Závodního výboru Federace vozmistrů Most p.Hrzán Jiří rezignoval na svou funkci společně s místopředsedou p.Haškem Romanem a jednatelem p.Molnárem Ladislavem. Jejich funkční období vyprší ke dni 30.6.2011.

    A právě tato skutečnost vedla k jedinému možnému regulérnímu kroku a to vyhlášení mimořádných voleb do Závodního výboru a kontrolní komise, které proběhly od pátku 24.6.2011 do pondělí 27.6.2011 a to v průběhu konání školení RID, kterého se museli zůčastnit všichni naši členové, tedy jak vozmistři, tak také posunovači a vedoucí posunu.

    Volební hlasy byly sečteny ještě 27.6.2011 hned po ukončení školy a to volební komisí, která čítala dva členy tj. Kubištu Stanislava a Hrzána Jiřího. Z výsledků vyplynulo, že novými členy Závodního výboru Federace vozmistrů Most se stali: Žanda Pavel, Kuzmenko Igor, Fibich Tomáš, Podskalský Václav a Kyncl Jiří. Do kontrolní komise se probojovaly: Stehlík František, Gráf Aleš a Januš Miroslav.

    Nejvíce hlasů získaly: Žanda Pavel a společně Stehlík František a Gráf Aleš. Těmto vítězům náleží povinnost svolat mimořádnou schůzi ZO FV Most a zvilit mezi sebou své funkcionáře.

 

    Při výběru přejme správné rozhodování a novému výboru hodně štěstí ve funkčním období.

 volební výsledky (23,8kB).pdf